Z Tatranu odjeli bez bodu

V sobotu ráno se dospělý A tým představil opět s velkou marodkou na Tatranu Rakovník. V zápase chyběli Bejbl, Daněk, Vyskočil, Dudla T. O tom, že se jedná o důležité utkání nebylo pochyb a vytrvalého deště se hrálo utkání ve vysokém tempu.

V první půli začali lépe domácí když první centr znamenal vedení v 5.minutě. Od této chvíle jsme byly lepším týmem a hnali jsme se za vyrovnáním. Jenže z velkého množství standartních situací jsme branku nedokázali ohrozit. Ve druhé půli bylo utkání ještě více ofenzivnější a do 70-té minuty jsme byli lepším týmem, ale vzhledem k absencím nám došly síly a začali jsme se z hřiště vytrácet. Domácí hráči v 71.min neproměnili penaltu a v 76.min nasměroval domácí k výhře trefou nůžkami Kučera. Třetí branku přidali domácí v 84.min a bylo po utkání.

Hodnocení trenéra Polabanu Jana Buryána :

Za stavu jedna nula domácí ještě neproměnili pokutový kop, takže výsledek mohl být ještě krutější. Druhý gól jsme dostali nůžkami křižnou střelou přes celou bránu na zadní tyč. To byl fantastický gól.Připadá mi, že pro nás byl vrchol zápas v Ostré, který byl neuvěřitelný. Ale od té doby se asi všichni uspokojili a neuvědomují si, že hrajeme o záchranu. Sehráli jsme špatné utkání. Chyběli někteří hráči základu, ale šanci mohli chytit další. Ale to se nestalo. Ještě je ve hře patnáct bodů, nás nečeká nic snadného.“

Hodnocení trenéra Tatranu Radka Poláška :

„Věděli jsme, co chceme hrát a to se nám dařilo. Dvě třetiny zápasu byly od branky k brance, to se možná líbilo divákům ale trenérům moc ne. Závěr byl jasně v naší režii, mohli jsme přidat další góly. Výhra s nulou vzadu, spokojenost.“

Sestavy ; diváci ; branky ; rozhodčí ; karty :

Polaban : Plaček – Herčík (80. Müller), Čuřík, Bohdan, Kotek – Novotný, Škarecký, Hobík (62. Korec), Zörkler, Vobořil – M. Dudla.

Tatran : Kabele – Hradecký (87. Dolák), Bredler, Vecka, Vrána – Ryška (83. Rothe), Verner, Mařík, Kučera – Kingsley Omovie (80. Nesládek), Junek (86. Kutafin).

Branky: 6. a 84. Junek, 76. Kučera. Rozhodčí: Řeháček, Milner, Pekař . ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.