Konečně přišla výhra

V nedělním odpoledni jsme se na domácím trávníku utkali s týmem FC Horky nad Jizerou. V zápase naši hráči chtěli konečně protrhnout dlouho trvající střeleckou smůlu. To se povedlo a hned čtyřikrát.

Do utkání jsme vstoupily aktivněji a úvodní dvacetiminutovka byla v Naší režii. Soupeře jsme zatlačili, ale střelecké pokusy branku nenašli a nebo je soupeř zablokoval. Horky ustály během prvních 20-ti minut i pět rohových kopů. Zle mohlo být mezi 26 až 30 minutou, kdy soupeř měl dvě nebezpečné střely se kterými si Plaček poradil a ve 29.min trefily Horky tyč. Ve 34.min se skóre měnilo v Náš prospěch. Střelou z hranice vápna se prosadil Lukeš.

Ve druhé půli se hrál otevřený fotbal s mnoha zakončeními na obou stranách. V 52.min byl ohlášen jako střelec naší druhé branky v utkání Bohdan, ale nakonec rozhodčí připsali naší druhou trefu jako vlastní. Z klidného zápasu nás vyvedla 62. a 66 minuta kdy hosté dokázali vyrovnat a začínalo se od znovu. Od 67 minuty jsme přebrali utkání opět do svých rukou. V 68.min poslal trenér do hry hned 2 hráče Korce s Hobíkem a toto střídání se ukázalo jako vítězné. Nejprve Korec v 77.min vrátil vítězný stav na Naši stranu a po něm Hobík v 83.min přidal čtvrtou a jak se později ukázalo i vítěznou branku. Hosté v nastavení v 92.min upravili skóre na konečných 4:3

Hodnocení trenéra Polabanu Jana Buryána :

„Je to obrovská úleva. Chvíli jsme byli úplně poslední a to je hodně nepříjemné. Klobouk dolů před hráči, že tak těžké utkání zvládli. Když soupeř vyrovnal tak jsme se nesložili a dokázali jsme dát na čtyři dva. Mrzí mě trochu třetí inkasovaný gól, ale ten už neměl vliv na konečný výsledek. I když to dělám trochu nerad, musím kluky pochválit. Snad nezpychnou.“

Sestava : Plaček – Bejbl – Bohdan – Dudla T. – Podzimek – Vyskočil – Lukeš ( 87.Vaníček ) – Mařík – Škarecký ( 86.Vobořil ) – Koubský ( 68.Korec ) – Dudla M. ( 68.Hobík )

Rozhodčí : Tryzna Lukáš ; Slavíček Lukáš ; Rychtár Tomáš ; DFA : Vydra Jan , ŽK : 1:0 ( Vyskočil ) diváci : 130 ; Poločas : 1:0