Z Kolína se vrátili bez bodu

V sobotu dopoledne jsme hráli u dalšího týmu z nedalekého okolí a to na FK Kolín. Do první půle vstoupili aktivněji domácí a Plačka už ohrozili v první minutě, ale pokus mířil mimo. Do žádné vyložené šance se domácí, ale nedostávali a tak přišel v 24-té minutě kontr z naší strany, ale Koubského pokus se mezi tyče nevešel. Stejný hráč ve 30.min obešel dva hráče Kolína, po úspěšné kličce domácímu brankáři Kubátovi zakončil do prázdné branky. Domácí obránce, ale ve skluzu na brankové čáře, zamezil vstřelení branky. Domácí dali o sobě vědět ve 35.min když byl před Plačkem osamocený Vondráček. Jeho hlavička, ale branku nenašla. Závěr poločasu patřil opět našim hráčům. Ve 41.min Podzimek minul těsně šibenici domácí branky a ve 45.min se uvolnil Mařík, ale trefil domácího brankáře od kterého se míč odrazil před branku, ale domácí závar zvládli ubránit.

Ve druhé půli ve 48.min po chybě naší obranné řady byl domácímu Kolínu poskytnutý break, který zakončil Vácha a i když si Plaček na míč šáhl skončil v naší brance. Z hráčů Kolína v tu chvíli spadla nervozita a začali být na hřišti aktivnější, důraznější, pohyblivější a vytvářeli si několik šancí. Jednu z nich razantní střelou z hranice vápna proměnil Němeček a upravil skóre na konečných 2:0 pro Kolín.

Hodnocení utkání asistenta trenéra Polabanu Jiřího Dozorce :

„V prvním poločase jsme byli nebezpečnější, na šance jsme vyhráli tři jedna, jednou to obránce vykopl z prázdné brány. Kdybychom dali gól, mohl zápas vypadat jinak. Je to o gólech a to se povedlo po naší chybě soupeři. Po druhé brance bylo skoro po zápase. Domácím narostla křídla. My nedáváme šance, to je náš největší problém. Za sezonu jsme dali jen jeden gól.“

Hodnocení utkání trenéra Kolína Petra Pavlíka :

„Bylo to vydřené vítězství. První poločas vůbec nebyl podle mých představ. V kabině jsem musel zvýšit hlas a sáhnout do sestavy. Jsem rád, že si to kluci vzali k srdci a druhá půle už byla o něčem jiném. Po změně stran jsme měli spoustu šancí, takže nakonec je vítězství zasloužené. Chtěl bych vyzdvihnout brankáře Kubáta.

Sestava Polabanu :

Plaček – Podzimek (72. Vaníček), T. Dudla, Bohdan, Bejbl – Lukeš, Škarecký (72. M. Dudla), Vyskočil, Koubský – Vobořil (61. Korec), Mařík

Rozhodčí : Rychtár Tomáš ; Slavíček Lukáš ; Tryzna Lukáš ; DFA : Rauch Pavel ; ŽK : 2:4 ( Stehno, Ondrušík – Dudla M., Mařík, Dudla T., Bohdan ; Diváci : 140