498_20240606_182501.jpg

28. kolo - Luštěnice vs Polaban A 0:0

Remíza je hodně málo, potřebovali urvat tři body. V dohrávce krajské I.A třídy hráli fotbalisté Polabanu Nymburk na hřišti Luštěnic bez branek a stále zůstávání namočeni v pásmu sestupu. Na záchranu jim zbývají dvě kola, v nich hostí béčko Kosmonos a v derniéře jedou na půdu čáslavské rezervy.

„Po celý zápas jsme byli lepším týmem, více na míči, ale přes pozornou obranu domácích jsme se těžko dostávali,“ přiznal trenér Polabanu Nymburk Ondřej Murárik. „V prvním poločase nám moc nefungovala levá strana a práva, i když se snažila, dokázala připravit jednu šanci, kterou jsme neproměnili. Ve druhém poločase jsme si vypracovali další dvě stoprocentní šance, ale opět nic. Proměňování šancí nás trápí a z tohoto důvodu jsme tam, kde jsme. Ale nic nevzdáváme, pořád máme ještě dva zápasy,“ nehází flintu do žita kouč nymburského mužstva.

Polaban Nymburk: Plaček – Krušinský (69. P. Zbořil), Drobný, Daněk, Hoffmann (76. Pechanec), Wiehl (57. J. Šimon), Herčík, Hrdlička, M. Novotný, D. Zbořil (57. Jarschel), Andriichuk (66. Hájek). (převzato z Nymburského deníku)