Úrazové pojištění pro Sportovce

Rozumíme vášni a oddanosti, kterou sportovci do svého tréninku a výkonů vkládají. Bohužel, sportovní aktivity mohou být spojeny s rizikem zranění. Proto jsme tu, abychom vám poskytli kvalitní úrazové pojištění, které vám pomůže v případě nepředvídatelných situací.

**Výhody našeho úrazového pojištění:**

1. *Široké pokrytí*: Naše pojištění zahrnuje různé typy sportovních aktivit, včetně tréninku, soutěží a rekreačního sportu.

2. *Krytí léčebných nákladů*: V případě úrazu vám naše pojištění pomůže pokrýt náklady na léčbu, hospitalizaci a rehabilitaci.

3. *Ztráta příjmu*: V případě dočasné pracovní neschopnosti v důsledku sportovního zranění vám poskytneme náhradu za ztrátu příjmu.

4. *Individuální plány*: Nabízíme různé plány, které lze přizpůsobit vašim potřebám a rozpočtu.

**Proč zvolit naší společnost:**

Naše společnost se specializuje na úrazové pojištění pro sportovce. Máme dlouholetou historii poskytování spolehlivých služeb sportovním komunitám a sportovcům všech úrovní. Náš tým je dobře obeznámen s potřebami sportovců a rychle reaguje na žádosti o krytí. Důvěřujte nám, abyste se mohli soustředit na to, co milujete - váš sport.

V naší společnosti pracuje i prvoligový fotbalista Roman Valeš z Bohemians Praha 1905, takže přesně víme, jaké krytí sportovci potřebují a která společnost dostává svým závazkům vůči plnění pojistných událostí.

**Kontaktujte nás:**

Chcete-li získat více informací o našem úrazovém pojištění pro sportovce nebo se zeptat na konkrétní dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli.

Tomas.kosina@edofinance.cz

601577727

www.tomaskosina.cz