336_20230828_133720.png

Áčko přenechalo body hostům z Horek

V minulém kole dostali branku ve čtvrté minutě nastavení a kvůli tomu prohráli v Hlízově. Doma jistě chtěli složit reparát, ale to se jim vůbec nepovedlo. Fotbalisté Polabanu Nymburk padli v dalším zápase krajské I.A třídy i na svém trávníku, když nestačili na Horky, ty byly po dvou kolech bez bodu. Polaban mohl vyrovnat na 3:3, ale neproměnil pokutový kop.

Polaban - Horky 2:4 (1:3)

„Myslím, že první poločas byl vyrovnaný, jen nás trochu srážely nepřesnosti v útočné fázi a bohužel jsme první poločas rozdávali vánoční dárky. Soupeři jsme darovali vedení na 0:1 a pak ještě jednou těsně před pauzou na 1:3. Ve druhé půli jsme soupeře přehrávali, vytvářeli si šance a další zajímavé situace, dokázali snížit na 2:3 a pak měli ještě možnost z penalty vyrovnat. Ale bohužel… Věřím, že bychom ještě utkání dokázali vyhrát, kdybychom ji proměnili. Soupeř nás pak ještě dokázal potrestat, když už jsme hráli vabank,“ popisoval průběh utkání trenér Polabanu Ondřej Murárik.

Branky: 15. a 65. M. Novotný – 9. a 17. T. Mbah, 44. M. Mbah, 90+2. Milner. Poločas: 1:3.

Polaban Nymburk: Plaček – Herčík, Drobný, Daněk, Wiehl (87. Košátko), M. Novotný (75. Hoffmann), Hrdlička, Ruszó (61. Sladkovský), Hobík, Vacík, Filip (převzato z Nymburského deníku)