Áčko zakončilo podzim remízou v Kosmonosích

Z domácí porážky z minulého kola fotbalové I.A třídy se oklepali a v posledním letošním utkání urvali alespoň bod na půdě soupeře. V letošní derniéře remizoval Polaban Nymburk na půdě rezervy Kosmonos. Hosté, kteří vedli díky vlastní brance Fořta, přišli o vedení ještě v prvním poločase po gólu Krause z penalty. A na úplném konci ještě přišli o vyloučeného Matěje Novotného, který dostal červenou kartu po dvou žlutých napomenutích.

Kosmonosy B – Polaban Nymburk 1:1

„Do zápasu jsme vstoupili dobře a po soupeřově špatné komunikaci v obraně jsme šli do vedení vlastním gólem domácích. To se bohužel stalo i na druhé straně, domácí po penaltě srovnali. Druhý poločas jsme se začali soustředit na sebe a dominovali jsme. Tlak jsme však nedovedli přetavit v gól,“ litoval po utkání hostující fotbalista Michal Kotek.

Branky: 26. Kraus (z PK) - 9. vlastní Fořt. ČK: 90. M. Novotný (Polaban). Poločas: 1:1.

Polaban Nymburk: Plaček – M. Novotný, Hrdlička, Kotek, Vacík, Hoffmann (66. Herčík), Sladkovský (72. Ruszó), Pechanec, Daněk, Wiehl (66. M. Šimon), Drobný. (převzato z Nymburského deníku)