AFK Tuchlovice - SK Polaban Nymburk 2:3

Ve 27. kole jsme zajížděli na hřiště AFK Tuchlovice. Nástup do utkání jsme měli velmi dobrý a v první dvacetiminutovce jsme soupeře jasně přehrávali. Do vedení jsme šli zásluhou Hobíka již v 5. minutě. Poté soupeř zjednodušil hru, začal míče více nakopávat, což nám vzhledem k naší výškové skladbě mužstva dělalo velké problémy. K vyrovnání došlo ve 32. minutě po dlouhém autu do šestnáctky domácí srovnali z dorážky. Do poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou a skóre se už nezměnilo. Ve druhé půli jsme byli opět aktivnější a po individuální akci Ruzsa jsme se ujali vedení. Stejný hráč v 66. minutě dorazil akci Vaníčka a vedli jsme o dvě branky. Soupeř opět dlouhými míči tlačil na naši obranu a v 78. minutě se mu podařilo snížit, když nás předtím ve dvou šancích podržel Plaček. Závěrečný tlak soupeře i nepřesnosti rozhodčího jsme ustáli. AFK Tuchlovice - SK Polaban Nymburk 2:3 Branky: 5. Hobík 1:0, 32. Jaroš 1:1, 50. Ruzsó 1:2, 66. Ruzsó 1:3, 78. Cabejšek 2:3 Sestava: Plaček - Mejzr, Ouředník, Drobný, Hoffman – Kotek - Hobík, Ruzsó (82. Wiehl), Jarschel (90. Hrdlička) – Vaníček (67. Nepovím), M. Novotný