A-tým na zimním soustředění v Jičíně

Náš A-tým absolvoval čtyřdenní soustředění ve sportovním centru v Jičíně.

Trenér Lukáš Vlk hodnotí soustředění takto: Jsem velmi spokojen s přístupem hráčů, kteří po všechny dny makali na 100%, a i když se únava nahromadila, tak jsme v neděli soustředění zakončili výhrou 3:2 nad Pšovkou Mělník. V samotném utkání jsme si vytvořili v prvním poločase herní převahu, bohužel bez výraznější šance. Soupeř šel do vedení z přísného pokutového kopu minutu před odchodem do kabin. Po změně stran jsme inkasovali ještě jednou po nedůrazu ve vlastní šestnáctce. Přesto jsme se i při dvoubrankovém manku dokázali zvednout a zápas otočit, což mě velmi potěšilo. Konečně jsme skórovali ze standartní situace Krumpholcem po rohovém kopu a Jarschelem z penalty. Rozhodující trefu zařídil M. Svoboda po nezištné přihrávce M. Novotného.