B- tým zahájil zimní přípravu v Rejšicích

Zápas skončil výhrou Rejšic 4 : 1. Trenéra B- týmu Radek Hanuš hodnotí zápas takto: "Začátek zápasu byl z naší strany velmi slušný, ale ve dvacáté minutě jsme špatně reagovali na rychlý protiútok a soupeř nás potrestal. Poté se hra vyrovnala a nám se povedlo z přímého kopu vyrovnat. Ve druhém poločase měl mírně navrch soupeř a dařilo se mu proměňovat šance, které jsme mu chybami nabídli. Celkově byla ve hře spousta nepřesností a diváka bychom asi moc nepotěšili, ale s přihlédnutím k tomu, že to byl první přípravný zápas, navíc se soupeřem, který hraje o dvě patra výše, najdu v zápase dost pozitiv, hlavně v řadách dorostenců, které jsme zapojili. Věřím, že s každým dalším zápasem se to bude zlepšovat".