FK Čáslav „B“ - Polaban Nymburk 5:1

Zasloužená porážka po špatném výkonu. První poločas nám vázla jakákoliv organizace hry, čehož domácí dokonale využili a po 20. minutách vedli 2:0. Navíc jsme během prvních 35 minut museli třikrát střídat z důvodu zranění. Do šaten se nakonec šlo za stavu 3:0. Druhý poločas již vypadal přece jen lépe a podařilo se nám i snížit na 3:1. Poté jsme hru více otevřeli a tlačili se dopředu. Rozhodujícím momentem byla naše neproměněná šance a následný brejk soupeře, který znamenal gól na 4:1. Pátá branka již jen korunovala dobrý výkon domácích a naopak velmi slabý výkon v našem podání. Branky: 50. Kotek Sestava: Holešovský – Herčík (37. Vaníček), Drobný, Hoffmann (69. Kukla), Jarschel (19. Daněk) – Kotek (79. Svoboda), Hrdlička, Novotný R., Hobík (31. Vacík), Wiehl, Ruszó.