U12 blízko k vítězství v okresu.

V sobotu 10. května se na hřišti Polabanu uskutečnil další mládežnický turnaj, tentokrát určený pro ročník 2017. Skvěle obsazený Magna Cup nabídl kvalitní fotbalovou podívanou, spoustu nasazení a radosti ze hry.
Do turnaje se zapojilo celkem 14 týmů, které mezi sebou bojovaly o co nejlepší umístění. Nejlépe si nakonec vedl tým Slavia Praha dívky, který předvedl výborné výkony a zaslouženě celý turnaj vyhrál.
Děkujeme všem týmům za účast, rodičům za skvělé fandění a podporu mladých fotbalistů a fotbalistek. Velké poděkování patří také našemu dlouholetému partnerovi, společnosti Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o., za významnou podporu turnaje.
Díky všem, kteří byli součástí povedeného fotbalového dne na Polabanu.




