Mladší dorost dal Sedlčanům desítku

TJ Tatran Sedlčany - Polaban Nymburk 1:10. Dne 10.9. jsme odehráli naše druhé venkovní utkání v Sedlčanech. Věděli jsme, že soupeř nebude úplně silný, ale i přesto jsme soupeře nechtěli podcenit. V prvních minutách se nám moc nedařilo. Až ve 14 minutě se trefuje Tomáš Kukla, což nás hodně nastartovalo. Začali jsme více kombinovat i běhat. Proto score zvyšuje Matěj Sedlmajer. Byli jsme motivováni hrát a to ukázal i Adam Král, který svýma dvěma gólovými střelami zvýšil score již na 4:0. Po pádu protihráče ve vápně byla odpískána penalta, kterou soupeř proměnil. Na to hned gólem odpověděl Tomáš Kukla. A score se už do poločasu nezměnilo. Do druhého poločasu jsme šli na 100%, i když jsme vedli 5:1. Ze začátku jsme dominovali. Další gól přidal Adam Král svou nekompromisní střelou. Zatím se nám dařilo kombinovat a presovat. Měli jsme mnoho šancí, které se nám nepovedlo proměnit. Proměnil ji až střídající Jakub Skopalík. Po dalším střídání jsme šancí neměli už tolik a hrnuli jsme se jen dopředu. Hodně jsme zase začali kombinovat vzadu, nejen s naším golmanem, kde jsme si je efektivně točili. Po rychlém přenesení hry nahoru se k střele dostal Adam Král, který v zápase vstřelil již svý čtvrtý gól. Ke konci už nebyla taková aktivita, i když pár šancí ještě bylo. Zápas zakončil Adam Král svým pátým gólem. Ze Sedlčan si zaslouženě odvážíme tři body. Základní sestava: Komárek A. (B), Klouček M., Šimon M., Šesták V. (C), Sedlmajer M., Skokan P., Král A., Šebela J., Truhlář T., Kukla T., Holan D., Náhradníci: Skopalík J., Pecka M., Klochan M., Jech M., Šimon J., Weiss T., Kaloč.,