Mladší dorost dal v derby "bůra"

Ve středu 14.9 jsme sehráli v domácím prostředí Derby proti FK Bohemia Poděbrady. Do zápasu jsme vstoupili určitě lépe než soupeř. Už v 3. minutě po rohovém kopu nás poslal do vedení nikým nehlídaný Tomáš Kukla. Následně v 6. minutě zvyšoval skóre David Holan, kdy se dostal k vyraženému balónu. Hned o 3 minuty později se k odraženému balónu dostal zase David Holan a míč s přehledem uklidil. Dlouho jsme se nedokázali dostat do zakončení a to hlavně kvůli soupeři a jeho taktice ofsajdové pasti. Tu v 24. minutě překonal Tomáš Kukla a hned o 2. minuty později svým třetím zásahem zkompletoval hattrick. Do poločasu se už jen trefil po standartní situaci Marek Šimon. Poločas tedy končí vysokým rozdílem 5:0. Do druhého poločasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Nedařilo se nám kombinovat. Hlavní příčinou byla malá nabídka. Nepomohli tomu ani střídající hráči. Do konce utkání se už stav utkání nezměnil. Základní sestava: Komárek A. (B), Sedlmajer M., Šimon M. (C), Šesťák V., Skopalík J., Šebela J., Šimon J., Král A., Holan D., Kukla T., Truhlář T. Střídající: Hájek A., Skokan P., Pecka M., Vilímek J., Jech M., Koloč S., Klochan M.,