Mladší dorost opět vyhrál

Ve třetím kole jsme na domácí půdě přivítali tým Kosmonos. O soupeři se vědělo, že bude chtít hrát hezký fotbal, ale v prvním poločase jsme Kosmonosy překvapili rychlou hrou a hlavně pressingem, na který soupeř zřejmě neznal recept. Ve vzdušných soubojích jsme taktéž dominovali my a po jednom takovém vzdušném souboji po perfektně rozehraném přímém kopu, se po dvaceti minutách hry prosadil hlavou kapitán Marek Šimon. Gól nás motivoval ještě více a hrálo se v podstaťe pouze na půlce soupeře. Ve třicáté minutě si vzal míč Tomáš Kukla a ze třiceti metrů vyslal nekompromisní ránu se kterou gólman nemohl nic dělat a vedli jsme tak 2:0. Do poločasu jsme měli ještě mnoho šancí ale skóre se nám navýšit nepodařilo. Do druhého poločasu nastoupily lépe Kosmonosy a po sporně odpískané penaltě snížili skóre na 2:1, a byli motivovaní nepříznivý stav otočit. Z důvodu našeho nesoustředění se na hru, skóroval soupeř znovu a tak zápas začal znovu. Po vyrovnání jsme ale znovu začli hrát a na konci utkání se znovu po standartní situaci prosadil opět Tomáš Kukla, který efektně přehodil brankáře. V posledních minutách utkání jsme předvedli skvělou defenzivní práci a vydřeli si další zasloužené tři body. Základní sestava: Novotný S., Sedlmajer M., Král A., Šimon M., Skopalík J., Šimon J., Šebela J., Jech M., Holan D., Kukla T., Truhlář T., Náhradníci: Krumpholc M., Klouček M., Pecka M., Klochan M., Vilímek J., Hájek A.