Mladší dorost pokořil Kutnou Horu šesti góly

Dne 28.9 jsme odehráli náš čtvrtý venkovní zápas proti Sparta Kutná Hora. Do zápasu jsme nastoupili s velkou aktivitou a soustředěností. Věděli jsme, že když budeme hrát trpělivě tak míč dostaneme do sítě soupeře. To se ukázalo již v deváté minutě, kdy Tomáš Kukla otevřel skóre. Hned po pár vteřinách po krásné křižné nahrávce skóroval Jakub Skopalík. Po velkém procentu držení balonu se soupeř nemohl dostat za naši polovinu. Po střele z dálky, kdy Kutnohorský brankář vyrazil střelu na Davida Holana, který s přehledem uklidil míč do sítě soupeře a navyšoval na 0:3. Po pár minutách se po skvělé lobované přihrávce prosadil opět Tomáš Kukla. Do poločasu jsme nikam nespěchali, po několik neproměněných šancích se skóre do poločasu nezměnilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s dvěma změnami v sestavě. Hned od poločasu jsme začali dělat malinké chyby, které nás často stály míč. Až v 71. minutě nekompromisně skóroval Dmytro Kopych (RONALDO). Ještě v poslední minutě zápasu navýšil skóre Marek Šimon na konečných 6 branek. Základní sestava: Obrana - Jakub Skopalík, Jakub Šebela, Vít Šesták, Matěj Sedlmajer - Petr Skokan, Jakub Šimon, Adam Král - David Holan, Tomáš Kukla, Martin Jech. Náhradníci: Šimon Marek, Truhlář Tomáš, Kaloč Samuel, Klouček Michal, Novotný Samuel, Kopych Dmytro,