Mladší dorost poprvé ztratil body

V neděli 18. 9. jsme sehráli v domácím prostředí mistrovské utkání proti MFK Dobříš. Do zápasu jsme vstoupili levou nohou a po dvou obrovských chybách naši obrany jsme prohrávali 0:2. Do poločasu se nám povedlo snížit a po krásné individuální akci Davida Holana a střele za „háčky“ byl stav 1:2. Druhý poločas začal větší aktivitou z naší strany a po krásné průnikové přihrávce za obránce se přízemní střelou k pravé tyči prosadil Jakub Skopalík. Skóre bylo 2:2. Tento gól nás nakopl zase jsme začali hrát naši hru ale ne a ne skóroval. A tak soupeř udeřil ke konci zápasu. Skóre se do konce zápasu nezměnilo a tak jsme poprvé v sezóně poraženi. Základní sestava: Komárek A. (B), Sedmajer M., Šimon M. (C), Šestákem V., Skopalík J., Šebela J., Šimon J., Král A., Holan D., Kukla T., Truhlář T. Střídající Jech M., Skokan P., Vilímek J., Hájek A., Kaloč S., Klochan M., Pecka M.