Mladší dorost přezimuje na prvním místě tabulky s druhým nejlepším útokem a jednoznačně nejlepší obranu

Dne 13. 11. jsme odehráli naše poslední podzimní utkání a to s Velimí. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně. Od začátku jsme chtěli vyhrát a to se ukázalo střelou Jakuba Šimona, který již v 1. minutě dal gól. My jsme nepolevili a pořád chtěli hrát. Po skvělém úniku a zakončení dal druhou branku zápasu Jakub Skopalík. Tak jsme ve 4. minutě vedli 2:0. Dále jsme polevili a hráli klidně. Drželi jsme balón a začali kombinovat. Z kombinací jsme se snažili chodit do útoků, ale ty se nám moc nedařili. Měli jsme i mnoho standardních situací, ale žádnou jsme nedokázali využít. Před koncem první poloviny jsme měli pokutový kop, který bohužel nebyl proměněn. Do druhého poločasu jsme chtěli dát vše a samozřejmě si to i užít. Neustále jsme drželi balón a kombinovali. Snažili jsme se dostávat dopředu dlouhými balóny i kombinacemi. A když jsme se dostali před vápno soupeře, tak nikdo nebyl schopný vystřelit. O chvilku později vystřelil Tomáš Kukla a vsítil svůj první gól v tomto zápase. Nikam jsme se nehrnuli, ale naopak užívali si hru s míčem, který jsme soupeřovi nepůjčovali. Střela Adama Krále brankáři proklouzla, takže jsme se ujali vedení 4:0. Stav se do konce zápasu nezměnil a tak i s velkou marodkou jsme náš poslední podzimní zápas vyhráli. Základní sestava: Novotný S. (B), Skopalík J., Šimon M. (C), Šesták V., Klouček M., Jech M., Král A., Šimon J., Kopych D., Kukla T., Kaloč S.,