Mladší dorost přivezl body z Velkého Oseka

Dne 6. 11. jsme odehráli předposlední podzimní utkání a to ve Velkém Oseku. Do zápasu jsme vstoupili nedobře. Naše útoky obrana soupeře likvidovala. Ve čtrnácté minutě se ale naskytla šance pro Tomáše Kuklu z přímého kopu, kterou Tomáš využil a skóre tak bylo 0:1. V prvním poločase jsme si mnoho šancí nevytvořili, pouze po jedné trefil Tomáš Kukla tyč. Po třicáté minutě hry byla nařízena sporná penalta v našem pokutovém území. Pokutový kop zahrál soupeř bezchybně a srovnal tak na 1:1. V poločase jsme se svým výkonem nemohli být spokojeni. Do druhého dějství jsme chtěli vstoupit s maximálním nasazením a zápas otočit na svou stranu. Začali jsme více držet míč a kombinovat, soupeř na to reagoval tvrdou hrou. Po několika šancích a pokusech oživit hru nějakým střídáním v útoku se v šedesáté druhé minutě znovu prosadil Tomáš Kukla a znovu tak vytvořil jednobrankový náskok. Byl to již 23. gól Tomáše Kukly v této sezóně a “Kulda” se tak drží na krásném druhém místě v tabulce nejlepších střelců soutěže. V závěru utkání jsme náš náskok chtěli zvýšit a tak jsme se odhodlávali i k dalekonosným střelám. Jedna taková střela od Adama Krále bohužel skončila na břevnu, o pár minut později přišla střela Samuela Novotného, která orazítkovala levou tyč. Do konce zápasu se stav neměnil a tak jsme náš poslední podzimní venkovní zápas vyhráli 1:2. Možná nám v zápase chybělo trochu štěstí, možná bylo nízké skóre zapříčiněno početnou marodkou, ale rozhodně jsme zápas měli vyhrát větším rozdílem. Chceme vás jménem klubu pozvat na poslední zápas podzimu, který se bude konat 13. 11. v domácím prostředí od 11:45 hod. proti Velimi.