Mladší dorost rozhodl již v poločase

Dne 22. 10. jsme ve Lhotě odehráli náš 12. zápas. Hned od začátku jsme to nebyli úplně my. Častokrát jsme zbytečně ztráceli a odkopávali míč. Chtěli jsme uklidnit hru a to se povedlo Adamovi Královi v 18. minutě po krásně sehrané akci. Následně za necelé 2 minuty skóroval Tomáš Kukla a to dvakrát. Poprvé ve 20. a poté ve 35 minutě. Skóre se zvýšilo na 0:3 a výsledek se do konce 1. poločasu nezměnil. Do 2. poločasu jsme chtěli jít s větším nasazením. Druhý poločas jsme byli více na míči. Zakládali jsme hezké šance, ale bohužel se nám nedařilo skórovat. Až v 53. minutě po skvělém centru z pravé strany od Tomáše Kukly skóroval Dmytro Kopych. Skóre navýšil na 0:4. Stále jsme se snažili se dostávat do zakončení, což se nám povedlo, ale bohužel bez gólů. Soupeř v 68. minutě snižoval skóre na 1:4. Do konce zápasu se skóre nezměnilo a tak porážíme SK Lhotu 1:4 a odvážíme si další tři body. Základní sestava : Samuel Novotný, Jakub Skopalík, Vít Šesták, Jakub Šebela, Michal Klouček, Petr Skokan, Adam Král, Jakub Šimon, Tomáš Truhlář, Tomáš Kukla, David Holan Náhradníci : Martin Jech, Marek Šimon, Samuel Kaloč, Dmytro Kopych, Matyáš Pecka, Adam Hájek, Jakub Šulc