Mladší dorost si upevnil vedení v krajské soutěži

V neděli 9. 10. jsme odehráli venkovní utkání na půdě Slaného. Na zápas jsme byli dostatečně motivovaní a do utkání jsme šli s velkou chutí rozhodnout zápas, co nejdříve. To se nám povedlo hned v šesté minutě, kdy se trefil Adam Král. Převážně jsme byli my tím týmem, který chtěl hrát a vytvářet si šance. Odměnou byl gól Tomáše Truhláře ve třiadvacáté minutě. Nepolevovali jsme, ale do konce poločasu jsme se již gólově neprosadili. Stav po prvním poločase byl tedy 0:2. Do druhého dějství jsme vešli skvěle. Chtěli jsme a díky velké snaze jsme přidali další gól v čtyřicáté páté minutě. Střelcem branky byl Tomáš Kukla. Minutu na to se trefil Adam Král. Minutu na to se trefil Tomáš Truhlář. V utkání se nám dařilo kombinovat a vytvářet šance, z čehož pramenil gól Tomáše Kukly v 53 minutě. Deset minut na to se znovu trefil Tomáš Kukla. Pět minut na to dal svůj čtvrtý gól v zápase Tomáš Kukla. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo. Soupeř měl možnost pokutového kopu, kterou ale nevyužili. Mrzí nás zranění našeho hráče a přejeme mu brzké uzdravení. Individuálně se dařilo ještě Davidovi Holanovi, který si připsal čtyři asistence. Utkání jsme zvládli na výbornou a ze Slaného vezeme tři body. Dovolujeme si vás pozvat na naše další utkání, které se bude konec v neděli 16. 10. na Vesláku od 11:45. Základní sestava: Novotný S. (B), Šebela J., Šimon M. (C), Šesták V., Sedlmajer M., Skokan P., Šimon J., Král A., Truhlář T., Kukla T., Holan D.