Mladší dorost v prvním utkání dominoval

SK Polaban Nymburk - SK Kladno 8:0

První utkání v nové sezóně je za námi. Zápas jsme odehráli na domácím hřišti, po kvalitní letní přípravě pod vedením Marka Krumpholce a Víta Šimona. Do zápasu jsme chtěli vstoupit od začátku na 100%. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem na míči i bez něj. Po několika střelách v prvních deseti minutách nás poslal do vedení o minutu později David Holan. Nepolevili jsme a chtěli jsme skóre navýšit, což se nám povedlo v 18 minutě, kdy se do sítě hostů trefil Tomáš Kukla. Neustále jsme na soupeře vyvíjeli tlak. Pramenila z toho další branka, o kterou se postaral z přímého kopu Adam Král. Znovu jsme nepolevovali a výsledkem naší pracovitosti byl gól v 25 minutě, který vstřelil Tomáš Kukla. Pokračovali jsme v dobrém nasazení a po komunikaci a krásně hozeném autu se trefil Adam Král. Poločas jsme tak vyhráli rozdílem pěti gólů. Do druhého poločasu jsme šli opět na 100% a díky skvělému napadání se vytvořil prostor z poza vápna na střelu pro Jakuba Šimona, který dal v 46 minutě svůj první gól v tomto utkání. V druhém poločase jsme měli hodně gólových příležitostí, které se nám nepovedlo proměnit. Výjimkou byl gól Matěje Sedlmajera v 54 minutě. Hned o minutu později se znovu prosadil Matěj Sedlmajer. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo a tak zápas skončil vysokým rozdílem 8:0. Každý hráč dnes nechal na hřišti všechno a předvedl skvělý výkon. Nechyběla ani komunikace mezi hráči na hřišti, či správně načasovaný pressing.

Základní sestava: Novotný S. (B), Sedlmajer M., Šimon M. (C), Šesták V., Skopalík J., Šebela J., Šimon J., Král A., Holan D., Kukla T., Truhlář T.

Náhradníci: Klouček M., Skokan P., Vilímek J., Komárek A. (B)