Mladší dorost vede tabulku krajské soutěže

V neděli 25. 9. jsme sehráli venkovní mistrovské utkání proti FK PŠOVKA MĚLNÍK. Do zápasu jsme nastoupili s obrovský nasazením, už od rozcvičky jsme si byli jisti že zápas zvládneme. V prvních minutách byl soupeř zaskočený naší obrovskou aktivitou. Na začátku 21. minuty se po odraženém balonu před soupeřovým vápnem nejlépe zorientoval Tomáš Kukla a nádherně trefil míč pod horní tyč soupeřovy branky. A tak jsme vedli 1:0. Do poločasu se naše aktivita zmenšila, už jsme nebyli tak efektivní a tak stav v poločase byl 1:0. Do druhého poločasu jsme věděli ze musíme zvýšit aktivitu, více střílet. Aktivita se zvyšovala ale pořad ne a ne znovu udeřit. A čas plynul dál, standardní situace přibývali. Zápas se začínal vyostřovat, padali žluté karty. Na konci zápasu se nám naše aktivita vyplatila. Po nádherně zahraném rohovém kopu v závěru zapasu od Jakuba Šimona si na zadní tyči našel hlavou míč Marek Šimon a nekompromisně zakončil do horního rohu branky. Do konce zápasu už se nic nestalo, a tak jsme zvítězili na půdě soupeře 2:0. Základni sestava: (B) Matěj Krumpholc, (C) Vítek Šesták, Jakub Šebela, Matěj Sedlmajer, Jakub Skopalík, Petr Skokan, Adam Král, Jakub Šimon, Tomáš Truhlář, Tomáš Kukla, Martin Jech Nahradnici: Samuel Novotný, Marek Šimon, David Holan, Michal Klouček, Mykola Klochan, Matyáš Pecka,