Mladší dorost zahájil sezonu jasnou výhrou

V sobotu 19.3. odehráli naši dorostenci U17 a U19 dvě utkání proti STM Mělník. Chlapci z U17 šli do zápasu z 1. pozice s náskokem 14 bodů na 2. tým a se snahou otevřít jarní část stejným způsobem, jakým zakončili tu podzimní, a to výhrou. V první půli byl na naší hře znát neklid. Za každou cenu jsme se chtěli co nejrychleji dostat do šance, i když byla v danou chvíli k dispozici mnohem lepší řešení. Do vedení jsme se dostali po otevření křídelního prostoru na pravé straně pro našeho zadáka Daniela Filipa, který svou šanci proměnil. Z vedení jsme se však dlouho neradovali, neboť během 5 minut se trefil také soupeř. Vedení nám vrátil opět Daniel Filip po standardce z pravé strany hřiště. Gólový účet první půle zakončil dělovkou na přední tyč Štěpán Novák po kombinaci na soupeřově šestnáctce. V druhé půli se nám dařilo mít na balónu větší klid, jenže ve hře se začalo vyskytovat množství chyb. Přes spoustu šancí se nám dlouho nedařilo vstřelit gól, až po téměř půl hodině hry se opět trefil Štěpán Novák. Pak se nám naskytla možnost pokutového kopu, kterou však náš kapitán Matyáš Luňáček neproměnil. Zanedlouho začal znovu úřadovat Štěpán Novák a zkompletoval hattrick. K němu se pak svými góly přidali Martin Svoboda a Marek Košátko. Poslední slovo měl však soupeř, který nám 2 minuty před koncem vstřelil po naší chybě poslední gól utkání. Skóre zápasu tedy bylo 7:2. Druhou půli značně ovlivnilo vytížení některých hráčů soupeře, kteří v nohách již jeden zápas měli. Příští týden se náš dorost vypraví do Brandýsa a snad si sebou odveze i další body. Trenéři: Vít Šimon, Marek Krumpholc Sestava: Krumpholc – Lauko, Luňáček(C), Šimon M., Vajshajtl – Filip, Svoboda, Šimon M. – Novák, Šubrta, Košátko Střídali: Sedlmajer, Holan