Mladší dorost zase naděloval

Deváté kolo jsme odehráli na domácí půdě proti FK Říčany. Od začátku jsme byli lepší na míči i bez něj. To se ukázalo hned v sedmé minutě, kdy Tomáš Kukla našel před bránou neobsazeného Tomáše Truhláře, který otevřel skóre zápasu. Během minuty byl znovu sám před bránou Tomáš Truhlář, který se znovu nemýlil. Třetí gól v utkání přidal ránou z dálky Jakub Šimon. Do poločasu se tempo hry snížilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě jako v prvním poločase. Chtěli jsme ještě zvýšit skóre, což se povedlo Tomášovi Truhlářovi, který v 53. minutě zkompletoval hattrick. Hra začala být čím dál více vyostřena, soupeř začal faulovat. Do konce zápasu jsme měli ještě několik pěkných šanci, bohužel se skóre nezměnilo. Říčany porážíme rozdílem 5:0. Základní sestava: Jakub Skopalík, Marek Šimon, Vít Šesták, Matěj Sedlmajer, Petr Skokan, Jakub Šimon, Adam Král, David Holan, Tomáš Kukla, Tomáš Truhlář. Náhradníci: Martin Jech, Jakub Šebela, Samuel Kaloč, Mykola Klochan, Michal Klouček, Dmytro Kopych, Matěj Krumpholc.