Mladší dorost zvýšil náskok v čele tabulky

Dne 30.9. jsme přivítali na domácí půdě druhý tým tabulky Hostouň/Švermov. Kvůli špatné kvalitě hřiště byl zápas přesunut do Všechlap. Věděli jsme, že to bude boj o každý balón. Hra byla od začátku ve vysokém tempu. Přeci jen více ze hry jsme měli my. Dlouho jsme se nedokázali dostat do nějaké více nebezpečné šance. Až po polovině první půle si našel odražený balón David Holan, který obešel gólmana a následně byl faulován v pokutovém území. K pokutovému kopu se postavil Adam Král, který nadvakrát překonal gólmana hostů. Do poločasu se hrálo většinou na půlce soupeře. Z toho plynulo několik standardních situací, ze kterých jsme byli velice nebezpeční. Minutu před koncem první půle trefil Tomáš Kukla hlavou břevno. Do druhého poločasu oba týmy vlétli velice aktivně. Hra se začala rychle přelévat. V 90. minutě se po průnikové přihrávce ocitl sám před bránou Martin Jech, který bohužel skóre nenavýšil. Do konce zápasu se skóre nezměnilo. V domácím utkání vítězíme 1:0. Dnes jsme odvedli skvělí týmový výkon a předvedli ze umíme vyhrávat i těžké zápasy. Základní sestava: Komárek A., Skopalík J., Šimon M. (C), Šesták V., Šebela J., Král A., Šimon J., Skokan P., Holan D., Kukla T., Truhlář T.,