Mladší dorostenci dali (zase) "bůra"

V neděli 16. 10. jsme odehráli na domácí půdě další soutěžní utkání proti SK Spartak Příbram. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vypracovali si několik šancí. První však proměnil až v 19. minutě po skvělé individuální akci Tomáš Kukla. Balón jsme soupeři téměř nepůjčili. Dařilo se nám kombinovat a rychle přenášet hru. Ve 30. minutě se skvělým únikem po lajně Tomáš Truhlář probojoval do vápna, kde byl zfaulován. Penaltu na sebe vzal náš kanonýr Kulda, který ji chladnokrevně zakončil. Po 4 minutách zkompletoval svůj hattrick Kukla po samotném útěku na gólmana. Gólově se do konce prvního poločasu prosadil ještě David Holan. Ten zakončoval do prázdné branky po přihrávce Adama Krále. I když soupeř neměl v první 40 minutovce ani šanci, chtěli jsme jít do druhého poločasu ve stejném nasazení jako do prvního. To se taky povedlo. Dařilo se nám opět kombinovat a určovat tempo zápasu. Z toho také plynul gól Adama Krále, který uklidil balón k tyči z vápna. Bohužel se nám už pak nepodařilo skórovat a výsledek zápasu skončil 5:0. Základní sestava: Krumpholc M. (B), Šebela J., Šimon M. (C), Šesták V., Klouček M., Skokan P., Šimon J., Král A., Truhlář T., Kukla T., Holan D.