Mladší dorostenci přivezli body z Brandýsa

V sobotu 27.3. se naši dorostenci vydali do Brandýsa, sehrát své zápasy s týmy FK Brandýs – Boleslav. Hrálo se na umělé trávě, která byla poměrně vysoká a bylo tedy jasné, že balon bude při přihrávkách hodně zpomalovat. První půle byla jednoznačně v naší režii. Soupeře jsme málokdy pustili k míči a dařilo se nám skvěle kombinovat a to i pod tlakem soupeře. Kvůli nedostatku krajních obránců se této role museli zhostit útočník Michal Šubrta a záložník Daniel Filip, který nás hned ve 4. minutě poslal vedení, po ukázkovém náběhu na levé straně hřiště. Ve 25. minutě se na listině střelců objevil také Marek Košátko. Na velkém vápně si pokryl balón a po uvolnění vyslal skvěle mířenou střelu k tyči. Gólově se 4 minuty před koncem poločasu, po sporném faulu, prosadil i soupeř. Do druhého dění jsme šli s tím, že chceme přidat góly. Držení balónu už jsme měli pod taktovkou, teď už bylo jen třeba překonat blok soupeře. To se hned 3 minuty po začátku druhého poločasu podařilo Jakubovi Šimonovi, který nádhernou individuální akcí obešel nejméně 3 soupeřovy hráče a skóroval. Poslední gól našeho týmu dal Martin Svoboda, který se po zmatečné situaci před brankou dostal k balónu a poslal ho do sítě domácích. Poslední slovo měl však znovu soupeř. Po rohovém kopu a našem údajném faulu nařídil sudí penaltu. Tu soupeř proměnil a skóre se dostalo na konečných 2:4 z pohledu domácích. Vyhraný zápas jsme si pokazili zbytečnými disciplinárními tresty. Další utkání sehrají dorostenci za 14 dní proti Spartě z Kutné Hory, kdy budeme doufat v další body. Trenér: Vít Šimon Sestava: Komárek – Filip, Luňáček(C), Šimon M., Šubrta – Svoboda, Šimon J., Sedlmajer – Novák, Košátko, Holan Střídali: Lauko, Zenkl