Náš A-tým v druhém přípravném utkání podlehl Chlumci nad Cidlinou 4:3.

Trenér L. Vlk zhodnotil zápas takto: Včera jsme sehráli další přípravné utkání s celkem Chlumec nad Cidlinou "B". Původně plánované hřiště v Kobylicích přes noc zapadalo sněhem, takže jsme museli vzít za vděk náhradní plochou UMT v Novém Bydžově. Start zápasu ale začal o 30 minut dříve a tak jsme neměli možnost se kvalitně rozcvičit, což nás stálo v první čtvrt hodině dvě branky v naší síti po hrubých chybách. Asi po 15 minutách už naše hra získala potřebné parametry a do poločasu jsme dokázali srovnat skóre po samostatných akcích R. Novotného a Vaníčka.

Po změně stran jsme prostřídali sestavu, ale soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek. Naše 100% šance, Krumpholcem, Kotkem, Vaníčkem bohužel zůstaly nevyužity. Až v samotném závěru upravil skóre opět R. Novotný, který ještě krátce předtím nastřelil břevno soupeřovy branky.

Jsem spokojený s přístupem a nasazením mimo úvodní patnáctiminutovky. V dost okleštěné sestavě jsme nesehráli špatné utkání. Bohužel stále inkasujeme laciné branky po našich individuálních chybách. Víme, že nás tlačí bota v obraně.

Sestava: 1.pol.

Plaček - Mejzr, Krumpholc, Drobný - R.Novotný, Ruzso, Kotek, Hoffman, Krušínský –Jarschel, Vaníček

2.pol.

Plaček - Mejzr, Ouředník, Krumpholc, Herčík - Wiehl, Ruzso, Kotek, Hoffman, R.Novotný -Vaníček

Příští utkání sehrajeme v pátek 28. 1. s celkem Úval,hraje se na UMT v Satalicích v 19:00.