Polaban - FK Dobrovice 0 : 3

V prvním jarním mistrovském utkání jsme přivítali aspiranta na postup FK Dobrovice. Od úvodních minut se hrálo svižné utkání plné osobních soubojů ve kterém soupeř působil trochu více fotbalově, ale do vážnější šance se nedostal. Bohužel jsme si nepohlídali standartní situaci a po rohovém kopu jsme inkasovali po nedůrazu v šestnáctce. Poté jsme zahrozili my, rovněž po standrtní situaci, ale Hobík velkou příležitost neproměnil. Druhá půle pro nás začala smolně, neboť jsme si vstřelili vlastní branku již po minutě hry. Zkušený soupeř utkání poté kontroloval a ačkoli se naše hra zlepšila, inkasovali jsme potřetí opět po rohovém kopu. V závěru měl ještě dobrou příležitost M. Novotný, ale bohužel neproměnil. SK Polaban-FK Dobrovice 0:3(0:1) Sestava: Petrovič - Herčík, Krumpholc (70. Ouředník),Drobný-R.Novotný (44. Krušínský), Kotek, Hrdlička (45. Ruszó), M. Novotný, Wiehl - Hobík, Nepovím