Polaban Nymburk - SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:1

Ve 25. kole krajského přeboru jsme přivítali celek SK Posázavan Poříčí nad Sázavou. Do utkání jsme vstoupili dobře, kvalitního soupeře jsme herně mírně převyšovali a dokázali jsme i několikrát ohrozit soupeřovu branku. Postupem času se hra vyrovnala a do poločasu se vše odehrávalo převážně mezi oběma šestnáctkami. Ve druhé půli jsme opět začali aktivně a přišly i šance, které jsme Nepovímem a Jarschelem bohužel nedokázali proměnit. Využili jsme až třetí příležitost v 64. min, kdy se po centru R. Novotného hlavou prosadil Škarecký. Potom se obraz hry trochu změnil a soupeř šel s velkým úsilím za vyrovnáním, které se mu podařilo v 84. min z pokutového kopu. V mírně hektickém závěru jsme tahali za kratší konec a nakonec jsme byli rádi za bod. Rád bych poděkoval mužstvu za odvedený výkon, neboť tento soupeř byl zatím na jaře nejkvalitnější. Branky: 64. Škarecký 1:0 - 85. Azilion p.k. 1:1 Plaček – Mejzr (46. Hoffman), Herčík, Drobný, R. Novotný – Hobík (85.Krušínský), Kotek, Škarecký (72.Ruzsó), Jarschel (63.Vaníček) -Nepovím, M. Novotný