Polaban U17 - TJ Sokol Jestřábí Lhota 3 : 0

V sobotu 5. 3. odehráli naši dorostenci U17 přátelský zápas s dorostenci z TJ Sokol Jestřábí Lhota. V prvním dějství byla hra vyrovnaná, na naší hře byla znát zimní pauza a dlouhá absence zápasové praxe. Ve finální fázi útoku se nám nedařilo dostávat balón do nebezpečných pozic a chybami v rozehrávce jsme se sami zbytečně zbavovali míče. První gól padl po kuriózní hlavičce protivníkova obránce při našem pokusu o přenesení hry vzduchem. Poločas tedy skončil 1:0 díky vlastnímu gólu soupeře. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem energičtěji než soupeř a po jeho chybě v rozehrávce jsme zvýšili na 2:0. V druhé půli se nám dařilo kombinovat daleko lépe a soupeře jsme jen výjimečně pustili k míči. Vytvářeli jsme si daleko více šancí, které se nám bohužel nepodařilo využít. Až po jednom z našich rohů rozehraném na krátko, byl sudí nucen písknout do píšťaly a ukázat na penaltový puntík. Penaltu jsme s přehledem proměnili a stav byl tak upraven na konečných 3:0. Na závěr bychom chtěli poděkovat sudímu, panu Pavlu Grešulovi za skvělý výkon při řízení zápasu. Trenéři: Vít Šimon, Marek Krumpholc Sestava: Krumpholc/Komárek – Vajshajtl , Šimon M., Luňáček (C), Zenkl – Filip, Svoboda, Šimon J. – Holan, Šubrta, Novák Střídající: Sedlmajer, Lauko, Košátko Střelci: 1x vlastní, 1x Košátko, 1x Luňáček (penalta)