První mistrák se dorostu nepovedl

V sobotu 5.8. sehráli naši dorostenci své první mistrovské utkání sezóny ve vyšší soutěži.

Domácí Chrudim B nastoupila do zápasu narozdíl od našich hráčů, kteří byli z tempa hry překvapení a vystrašení, výtečně. A tak už ve 12. minutě byl stav 3:0. Poté si naši svěřenci zvykli na tempo a dostali se i do mála šancí. Jednu z nich minutu před poločasovým hvizdem sudího využil Holan, když po úniku po levé straně s přehledem překonal domácího gólmana a stanovil tak skóre na 4:1.

Do druhého poločasu jsme bez střídání promíchali sestavu s vidinou hrát vyrovnaný zápas a pomýšleli na vyrovnání. Ale hned po 3 minutách nás srazil na kolena další gól soupeře a s vědomím 4 gólového rozdílu se nám nehrálo dobře. Snad díky tomu, že už o nic nejde, se nám ve zbytku utkání dařilo kombinovat a rozehrávat tak, já bychom si představovali. Až na vstřelené góly jsme hráli vyrovnanou partii. Bohužel soupeř do konce zápasu přidal ještě dva góly a zápas skončil v poměru 7:1.

Trenéři: Krumpholc, Hanuš a V. Šimon

Sestava: Krumpholc (B) - Šimon M. , Šesták, Košátko, Sedlmajer - Bílek, Filip, Šimon J. - Zenkl, Šubrta (C), Holan

Střídání:

48' Hanzal ( Sedlmajer )

71' Šebela ( Košátko )