RMSK Nový Bydžov - Polaban 1 : 4

Trenér A-týmu Lukáš Vlk přináší informace k dalšímu přípravnému zápasu:

Ve středu jsme sehráli další přípravné utkání s RMSK Nový Bydžov na UMT v Bydžově. Od úvodních minut mělo utkání spád a tempo. Kdyby během první čtvrthodiny svítilo na světelné tabuli skóre 3:3 nikdo by se nemohl divit. Do vedení jsme se v 8. minutě dostali po rohovém kopu Nepovíma, prosadil se Krumpholc. Poté jsme přežili dvě velké šance soupeře, kdy nás podržel Petrovič. Druhou branku jsme přidali po střele Nepovíma a následné dorážce Hobíka. Soupeři se podařilo snížit po naší chybě ze standartní situace. Poslední slovo do poločasu jsme ale měli opět my, krásnou ranou z hranice šestnáctky se trefil M. Novotný. Druhý poločas měl míč v držení častěji soupeř, který si připravil dvě velmi dobré příležitosti, ale opět nás podržel výborným zákrokem Petrovič. Deset minut před koncem jsme se prosadili po čtvrté po nejhezčí akci utkání v podání Hobíka a Vaníčka, kdy zakončoval M. Novotný. I když soupeř nebyl kompletní šlo o náš nejlepší přípravný výkon.