SK Český Brod - Polaban 1 : 1

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na rezervu Č.Brodu. Na velmi dobrém hřišti se hrálo od úvodu bojovné utkání. Po počátečním náporu domácích jsme se otřepali a začali mít mírně navrch. Po soupeřově šanci přišla i naše příležitost kdy po dobré kombinaci po straně a Jarschlově centru, neproměnil velkou šanci Nepovím. Po půlhodině jsme měli po faulu na M. Novotného výhodu pokutového kopu, bohužel Nepovím, neproměnil. Ve druhé půli jsme měli herní převahu, ale soupeř se z brejku ujal vedení. Poté následovala série našich stoprocentních neproměněných šancí. Bod v závěru pro nás zajistil po akci M. Novotného L. Nepovím. V posledních minutách jsme přežili šanci soupeře po rohu a vzápětí jsme mohli rozhodnout, ale M.Novotný ve velké příležitosti přestřelil. Č.Brod "B"-SK Polaban 1:1 (0:0) Branka:86. Nepovím Sestava: Petrovič - Hoffman, Herčík, Drobný (64. Krumpholc) - Krušínský (55. Wiehl), Kotek, Hrdlička, M. Novotný, Jarschel - Hobík, Nepovím