SK Polaban Nymburk – Dolnobousovský SK 3:1

Již ve druhé minutě jsme měli výhodu pokutového kopu po ruce hostující hráče, ale Michal Kotek neproměnil. Naopak v 7. minutě si hostující Bělík všiml našeho vysoce postaveného gólmana a chytrým kopem z poloviny hřiště dostal hosty do vedení. Celkově byl první poločas vyrovnaný a hrál se slušný fotbal. Nám se podařilo v závěru poločasu využít standardní situaci a vyrovnat. I druhý poločas byl vyrovnaný. Byli jsme o něco více na míči, ale kromě naší jedné šance si ani jeden tým nevytvářel možnosti ke změně skóre. Do vedení nás dostala opět standardní situace a důrazné dohrání situace Michalem Kotkem. Utkání rozhodla 80. minuta, kdy soupeřův hráč šel sám na našeho brankáře, který dokázal nájezd zneškodnit, a z našeho následného útoku padla branka na 3:1. Závěr se již dohrál v poklidu a my si tak připsali důležité vítězství.