SK Polaban Nymburk - FK Bohemia Poděbrady 1:2

Ve 26. kole jsme na našem stadionu přivítali v polabském derby Poděbradskou Bohemii. Při solidní návštěvě 250 diváků se hrálo bojovné utkání, plné soubojů, tak jak to v derby bývá. Obě mužstva si dávala pozor hlavně v obraně a podnikala nebezpečné brejky. Skóre se změnilo ve 21. minutě, kdy po dlouhém autu a odráženém míči skóroval hostující Knobloch. Během dvanácti minut jsme dokázali odpovědět krásnou střelou Hobíka z hranice šestnáctky. Do kabin se odcházelo za stavu 1:1. Ve druhém poločase se hra zásluhou množství soubojů a faulů z obou stran rozkouskovala a šlo spíše o boj. Šťastnější byli poděbradští, kteří dokázali využít jeden z brejků v 57. minutě Novákem. V závěru jsme ke vší smůle nastřelili Jarschelem tyč a vyrovnat se již bohužel nepodařilo. SK Polaban Nymburk - FK Bohemia Poděbrady 1:2 Branky: 21. Knobloch 0:1, 33. Hobík 1:1, 57. Novák 1:2 Sestava: Plaček – Mejzr (82. Hoffman), Herčík, Drobný, R.Novotný –Kotek (62. Ruzsó) – Krušínský (38. Wiehl), Hobík, Jarschel (79. Vaníček) -Nepovím, M. Novotný