SK Polaban Nymburk - SK Lhota 5:0

V předposledním kole krajského přeboru jsme na našem hřišti přivitali celek SK Lhota. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned v úvodu jsme si vytvořili po dobrém presinku dvě šance. První branku jsme vstřelili v 7. minutě po individuální akci Jarschela. Potom převzal iniciativu soupeř a zahrozil ze standartní situace, kdy po rohovém kopu a následné dorážce šla střela těsně vedle Plačkovy branky. Do poločasu se skóre neměnilo ač jsme byli dvakrát velmi blízko vstřelení branky. Po změně stran jsme už v utkání jasně dominovali, kdy jsme v 53.minutě Hobíkem a v 55.minutě Kotkem odskočili na rozdíl třech branek. V závěru dostali příležitost hráči z lavičky, kteří hru oživili a zásluhou M. Novotného a Hrdličky jsme stanovili konečný výsledek na 5:0. Branky: 7. Jarschel 1:0, 53. Hobík 2:0, 55. Kotek 3:0, 69. M. Novotný 4:0, 89. Hrdlička 5:0 Sestava: Plaček - R. Novotný, Ouředník, Drobný, Hoffman - Kotek (77. Krumpholc), Hobík (76. Wiehl), Ruzsó (70.Hrdlička), Jarschel - Vaníček (57. Mejzr), M. Novotný (79. Krušínský)