SK Polaban Nymburk – Sokol Luštěnice 1:2

O výsledku rozhodly dvě standardní situace soupeře a naše neschopnost si vytvořit šance. První poločas jsme měli znatelnou herní převahu, soupeř se soustředil především na obranu a spoléhal na standardní situace. To se mu také vydařilo a během prvních 25 minut nás dvakrát potrestal. Nám se podařilo 5 minut po obdržení druhé branky snížit střelou Romana Novotného, ale vyrovnat se již, i přes jednu slibnou šanci, nepodařilo. Druhý poločas jsme se snažili překlopit utkání na naši stranu, ale soupeř byl velmi dobře organizovaný a nám se především vůbec nedařila finální, ale ani předfinální fáze. Dopadlo to tak, že jsme si za druhý poločas nevytvořili žádnou šanci a tím pádem výsledek zůstal 1:2 pro hosty. Branky: 35. Novotný R. Sestava: Plaček – Herčík, Drobný, Daněk, Jarschel (85. Wiehl) – Kotek, Hrdlička, Novotný R., Hobík (80. Vaníček), Ruszó (61. Kukla), Vacík.