SK Polaban Nymburk - TJ Sokol Nespeky 1 : 1

Ve třetím jarním kole jsme přivítali na našem hřišti tým Sokol Nespeky. Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned ve třetí minutě jsme po rohovém kopu nastřelili břevno soupeřovy branky. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme dobře kombinovali a vytvořili si další příležitosti, z nichž jsme proměnili pouze jednu. Ve 30. minutě se prosadil L. Nepovím. Soupeř hrozil hlavně ze standartních situací, kde nás podržel gólman Petrovič. Ve druhém poločase se obraz hry změnil v náš neprospěch. Soupeř se nadechl k náporu a po několika náznacích vyrovnal. Bohužel až příliš bylo znát odstoupení M. Škareckého a M. Novotného v průběhu druhého dějství z důvodu zranění. Nakonec jsme mohli tři body získat po obrovské šanci P. Hobíka, který v závěru po samostatném úniku svou šanci nevyužil. Branky: 30. L.Nepovím 1:0 69. Komárek 1:1 Sestava: Petrovič - Mejzr, Herčík, Hoffman – Wiehl (73. Krušínský), Kotek, Škarecký (51. Hobík), Ruszo (81. Krumholc), Jarschel -M. Novotný (62. Hrdlička), Nepovím