SK Úvaly - Polaban A 1 : 4

Netradičně již v pátek sehrál náš A-tým již třetí přípravné utkání s celkem SK Úvaly a zde je hodnocení našeho trenéra L. Vlka:

Hrálo se UMT v Praze Satalicích. V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná, soupeř ukázal svoji kvalitu v kombinaci. My jsme naopak těžili z dobrého represinku, kdy jsme si vypracovali mezi 15. a 30. minutou několik slibných příležitostí, které jsme dokázali zakončit, ale bez gólového efektu. V poslední minutě poločasu nás soupeř potrestal sólovým únikem (po jasném hraní rukou). Do druhé půle jsme změnili rozestavění a hru sympaticky oživili naši mladíci Hrdlička a Wiehl. Vyrovnávací branka padla po dlouhém pasu Krumpholce, kdy si se soupeřovou obranou poradil M.Novotný. Do vedení jsme se dostali po samostatném úniku Mejzra po straně, jehož centr zužitkoval opět M. Novotný. Na rozdíl dvou branek upravil po samostatné akci R. Novotný. Na konečných 4:1 se po sérii dalších šancí prosadil M. Škarecký, který s přehledem uklidil přihrávku D. Wiehla. V okleštěném složení kvůli covidu, jsme měli k dispozici jen 12 hráčů. Příští utkání sehrajeme v sobotu 5.2. od 10:15 na UMT v Kolíně se Slovanem Poděbrady.