Starší dorost nestačil na první celek tabulky

V neděli 26.3. přijel na naši půdu tým 1. celku tabulky Povltavské FA. První se podařilo skórovat nám díky Jakubu Šimonovi, který si po dobrém náběhu na autové vhazování zkrotil balón a střelou na zadní tyč nás poslal do vedení. To nám bohužel moc dlouho nevydrželo, neboť ve 38. minutě nařídil sudí, z našeho pohledu sporný, pokutový kop a ten soupeř proměnil. Do konce prvního dějství se soupeř prosadil ještě jednou, a tak jsme po vydařeném začátku prohrávali 1:3. V druhé polovině přidal soupeř v 52. minutě další gól. Pak se ovšem štěstí obrátilo na nás a naskytla se nám příležitost pokutového kopu, jenže tu jsme bohužel neproměnili. Konec zápasu se nám podařilo díky gólům Tomáše Kukly a Adama Krále zdramatizovat, ale další góly se nám nepodařilo vsítit. Skóre zápasu se tedy zastavilo na konečných 3:4 a kvůli neproměněným šancím a chybám v obraně přicházíme o body. trenéři: Matěj Novotný, Karel Kovacs sestava: Krumpholc – Luňáček(C), Šimon M., Šubrta, Hanzal – Filip, Svoboda, Šimon J. – Novák, Kukla, Košátko střídali: Král (46. minuta – Svoboda), Holan (55. minuta – Novák), Vajshajtl (62. minuta – Luňáček), Šesták (74. minuta – Filip)