Starší dorost přivez bod z Lhoty

V sobotu 22.10. jsme se vydali sehrát zápasy 12. kola do Lhoty proti místnímu SK. Vydatný déšť způsobil promočení trávníků a bylo tak třeba dávat pozor na všechny dlouhé balóny a přihrávky, které po trávě často nečekaně sjely. Jak je zvykem, úvod zápasu byl opět v naší režii. Soupeř se během první půle na naši polovinu podíval pouze sporadicky, a když už, tak pouze formou rychlého brejku, a tak jsme mohli útočit my. V první šanci se mohl ocitnout Lukáš Hájek, jenže při samostatném úniku ho zezadu povalil a zfauloval domácí obránce. Sudí nařídil volný přímý kop, ale jasné přerušení gólové šance neodměnil ani žlutou kartou. V dalším samostatném úniku se ocitl Štěpán Lojka, ale v souboji jeden na jednoho s gólmanem minul. Do konce první půlky jsme si ještě nějaké šance vytvořili, ale nepodařilo se nám je proměnit. Výkon v druhé půli byl v našem podání slabší. Soupeř takzvaně „zapnul“ a začal podnikat ofenzivně laděné výlety na naši polovinu. My jsme si už moc šancí nevytvořili a střel bylo taky pomálu. Jelikož žádná strana nevstřelila rozhodující branku, skončil zápas za remízového stavu 0:0. Příští víkend sehrajeme předposlední domácí utkání podzimní části a to proti týmu Hostouň/Švermov. Budeme chtít na domácí půdě získat další body a odvést dobrý výkon. Trenéři: Matěj Novotný, Karel Kovacs Sestava: Komárek – Vajshajtl, Šimon M., Šubrta V., Košátko – Filip D., Šubrta M., Kovacs J. – Novák, Hájek, Lojka Střídání: Kukla – 59. minuta (Novák), Gajdoš – 59. minuta (Lojka), Pouska – 62. minuta (Hájek), Hanzal – 72. minuta (Vajshajtl), Šimon J. – 72. minuta (Šubrta M.)