Starší dorost remizoval

První říjnovou neděli přivítaly naše dorosty na své půdě týmy FK Říčan. Zápas staršího dorostu byl vyrovnaný. Prvních pár minut jsme měli nad soupeřem převahu, jenže tu pak soupeř dorovnal a hrál se vyrovnaný zápas. Naše šance likvidoval dobře chytající golman hostů a šance soupeřů likvidoval pro změnu sám soupeř. Žádné větší ohrožení brány si pro nás v první půli nepřichystal. Za to my jsme v posledních vteřinách prvního dění udeřili, a to konkrétně Jan Kovas, který si při navádění balónu na po ose hřiště všimnul vysunutého gólmana a chytrým lobem nás poslal do vedení. Do druhé půle nastoupily oba týmy podobně. Hra byla opět vyrovnaná a až v 63. minutě soupeř střelou z hranice velkého vápna vyrovnal. Pak se hra opět přelévala, šance jsme měli my i soupeř. Třeba dodat, že náš brankář Aleš Komárek jednu z nich vytáhl pohotovým zákrokem na roh. V 73. minutě však soupeř zvýšil na 1:2 a my jsme poprvé v zápase prohrávali. Gólový účet zápasu však stále nebyl uzavřen. V posledních vteřinách nastavení se k přímému kopu postavil Jan Kovacs a technickou střelou přes zeď rozvlnil síť. V utkání, které bylo plné emocí, hlavně ze stran hostů, se nám podařilo okrást první celek tabulky o body. Hrál se divácky atraktivní fotbal a pokud by se přehlédly zbytečné emoce, jednalo by se o velice hezkou podívanou. Následující neděli se náš dorost vydá na další zápas do Slaného, odkud nebudeme chtít odjet s prázdnou. Trenér: Karel Kovacs Sestava: Komárek – Luňáček (C), Šimon M., Filip J., Hanzal – Filip D., Kovacs J., Novák – Lojka, Hájek, Košátko Střídali: Gajdoš (78. minuta – Lojka), Šubrta V. (83. minuta – Košátko), Šubrta M. (94. minuta – Hanzal)