TJ Klíčany - Polaban 3 : 0

V sobotu v netradičním čase 10:15 jsme odehráli další mistrovské utkání krajského přeboru v Klíčanech. V utkání jsme se museli obejít bez brankáře Petroviče, který odešel na hostování do Hostouně, nemocného L. Nepovíma a dále pak M. Škareckého a R. Novotného, kteří mají svalová zranění. Soupeř z čela tabulky nás na podzim doma jasně přehrál a proto byl začátek utkání z naší strany opatrný. Postupně jsme se ale osmělili a hrozili hlavně z brejků, ale bohužel jsme neudrželi čisté konto a po půl hodině po nedůrazu na hranici šestnáctky jsme inkasovali. Po dvou minutách přišla druhá branka z přímého kopu, kdy jsme se nepochopitelně rozestoupili ve zdi, a soupeř z dorážky skóroval. Za stavu 2:0 jsme ožili a marně jsme se dožadovali pokutového kopu po evidentním faulu na Hobíka. Vzápětí skvělým zákrokem zlikvidoval střelu Kotka domácí brankář. Do poločasu jsme zahrozili ještě jednou, ale M. Novotný svou šanci neproměnil. Ve druhé půli zkušený a kvalitní soupeř kontroloval hru a ještě jednou skóroval po sporné situaci zavánějící postavením mimo hru. V posledních dvaceti minutách jsme si vytvořili územní převahu, ale bez vážnějšího ohrožení soupeřovy branky. Sestava: Plaček – Ouředník (74. Krumpholc), Herčík, Drobný –Mejzr (45. Hrdlička), Kotek, Ruzso, Novotný M., Jarschel – Hobík (77. Krušínský), Wiehl