488_20240521_145326.jpg

Třetí prohra v řadě: Psáry vs Polaban A 5:0!

Vyloučení M.Šimona vzalo naději na dobrý výsledek.

Fotbalisté Polabanu Nymburk jeli k prvnímu celku tabulky, na hřiště Psár. Vedoucí celek nenechal nikoho na pochybách, využil vyloučení hostujícího Šimona a nymburskému týmu nakonec nasázel pět branek. Hráči Polabanu neskórovali ani jednou.

„Domácí využili v páté minutě hned prvního zaváhání našeho gólmana při standardní situaci a dostali se do vedení. Raz zápasu pak určila červená karta, kterou jsme obdrželi ve čtyřicáté minutě,“ smutnil trenér Polabanu Nymburk Ondřej Murárik.

„Do šedesáté minuty jsme se ještě relativně v klidu dokázali bránit, pak ale všechno rozhodla dalekonosná střela domácího hráče. Pak už to pro nás bylo nesmírně těžké v deseti lidech proti kvalitnímu soupeři. Věděli jsme, že můžeme jenom získat, takže je potřeba zvednout hlavy a připravit se na zbylá důležitá utkání,“ má jasno kouč Polabanu.

Branky: 8. Krasnyanyk, 64. Pouček, 77. a 79. Azilinon, 81. Přeučil. ČK: 41. M. Šimon (Polaban). Poločas: 1:0.

Polaban Nymburk: Plaček – M. Šimon, Kotek, Hoffmann, Krušinský (77. Šubrta), Herčík, Hrdlička, Sladkovský, P. Zbořil (73. Wiehl), D. Zbořil (73. J. Šimon), Andriichuk (77. Hájek). (převzato z Nymburského deníku)

Odkaz na foto ze zápasu Psáry vs Polaban