354_20230917_205147.jpg

Z Rejšic se A-tým vrací s bodem

V dalším kole krajské I.A třídy fotbalisté Polabanu Nymburk zachraňovali plichtu na konci utkání, když v poločase vedli o dvě branky domácí. Nymburský tým podle kapitána Herčíka zahazoval jednu šanci za druhou.

„Chtěli jsme potvrdit dobré výsledky z předchozích utkání se silnými soupeři, to se nám ale bohužel nepovedlo,“ litoval kapitán nymburského Polabanu Vojtěch Herčík. „První poločas jsme doslova prospali a v poločase přišla po právu bouřka v kabině. Efekt přinesla hned po změně stran, kdy jsme rychle snížili zásluhou Šubrta. Zbytek poločasu jsme drželi tempo hry a soupeře mačkali, ale z několika šancí jsme dokázali pouze srovnat. I přesto, že šancí jsme měli na dva zápasy. Doufám, že příští týden si půjdeme za vítězstvím od první minuty a připíšeme tři body,“ přidal kapitán nymburského mužstva.

Rejšice – Polaban Nymburk 2:2

Branky: 33. Gracl, 44. Mynář – 47. Šubrta, 90. Sladkovský. Poločas: 2:0.

Polaban Nymburk: Holešovský – Herčík, Drobný, Sladkovský, Wiehl (46. J. Šimon), Ruszó (46. M. Novotný), Hrdlička, Hobík (80. Hájek), Vacík, Šubrta (69. M. Šimon), Hoffmann (převzato z Nymburského deníku)