Děkujeme všem za hojnou účast na polabanské rozlučce se sezonou. Jsme rádi, že jsme se mohli společně potkat, ohlédnout se za uplynulým ročníkem a symbolicky ho uzavřít.
Velké poděkování patří všem hráčům za jejich výkony, nasazení a chuť se neustále zlepšovat. Děkujeme také rodičům za podporu, fandění, pomoc a spolupráci během celé sezony. Stejně tak děkujeme našim partnerům za finanční i materiální podporu, které si velmi vážíme.
Užijte si léto, prázdniny a zasloužený odpočinek. Těšíme se na další společná setkání v nové sezoně.
Vážíme si partnerství s českou rodinnou firmou, která patří mezi významné specialisty na střechy a dlouhodobě staví na odbornosti, kvalitě a férovém přístupu. Děkujeme, že pomáháte rozvíjet sport v Nymburce.
Děti z ročníku 2017 dnes zažily speciální trénink pod vedením grassroots trenéra FAČR Romana Myšky. Šlo o ukázkový trénink v rámci kurzu trenérské licence C pro nové trenéry.
O uplynulém víkendu se do zápasů zapojily mládežnické týmy SK Polaban Nymburk. Výrazné výhry si připsaly kategorie U15, U13 a U14. Jedinou porážku zaznamenala sedmnáctka na hřišti Staré Boleslavi. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci klubu a fanouškům za podporu.
Branky: Hrnčíř 3x, Hrádek, Rasocha, Rejmont, Kocák, Otta
„Upřímně musím říct, že výkon z mé strany nebyl úplně optimální. Začátek byl zbytečně vlažný a soupeř nás potrestal. Co nás ale dnes zdobilo, byla fyzická síla. Dokázali jsme soupeře v soubojích přetlačit a díky dobré kondici jsme v závěru dominovali. I když herně to nebyl náš nejlepší den, cením si toho, že i při ne úplně ideálním výkonu dokážeme soupeři nasázet osm gólů. Musíme si ale dát pozor na ty výpadky koncentrace, silnější soupeř by nás za takovou pasivitu mohl vytrestat citelněji.“ T.Hrbáček- trenér
U14- SC Xaverov 2:12
Ve středu jsme měli možnost změřit síly s divizním soupeřem. Přes vysokou porážku jsme neodehráli špatné utkání, ve kterém dostali příležitost všichni hráči.
U13 - Viktoria Vestec 4:2
Branky: Straňák 3x, Novák
U12 "B" SK Polaban Nymburk ,,zelená“ - Kovanice/Drahelice 0:6
U12 "A" SK Polaban Nymburk ,,Bílá“ - Městec Králové4:0,
Branky: Šiška 3, Ježek
Tento víkend nás čekal opět dvojzápas. Naši kluci se utkali se spojeným týmem Kovanice/Drahelice a ve druhém zápase jsme nastoupili proti Městci Králové.
První utkání jsme bohužel vůbec nezvládli. Kluci nebyli správně nastavení a neplnili to, co jsme si před zápasem řekli. Chyběl pohyb i aktivita, čehož soupeř ve druhém poločase využil a vstřelil nám šest branek.
Do druhého zápasu proti Městci Králové jsme však nastoupili úplně jinak. Kluci vlétli do utkání aktivně, dobře drželi míč a soupeř vzdoroval především díky výbornému výkonu svého brankáře. V prvním poločase pochytal téměř vše, ale ve druhé půli se nám ho už podařilo překonat a zápas jsme dotáhli do vítězství 4:0. D. Poklop- trenér