Scuk na Polabanu

Polaban rozšiřuje své komunitní působení i na projekt smysluplného nakupování, díky kterému budou kvalitní lokální potraviny a výrobky dostupné každému a zároveň se podpoří poctiví farmáři a výrobci, kteří se prezentují na SCUKu.

46_20220927_112328.jpg

Nakupuje se online od pondělí do neděle od více než 300 dodavatelů. Což jsou nejen farmáři, kteří se o svá zvířata starají s láskou, šetří půdu a na zeleninu nepoužívají zbytečnou chemii, ale i čeští výrobci nápojů, kosmetiky, drogerie, kteří dělají svou práci poctivě.

Výdej objednaného nákupu probíhá každé úterý od 16:00 do 18:00 v polabanské klubovně (Nad Elektrárnou 1177, Nymburk). Při vyzvedávání zboží není nutno nikam spěchat. Rádi s vámi probereme, co v nabídce chybí a často i něco dobrého ochutnáte, případně si můžete dát skvělou kávu, či další občerstvení ze stálé nabídky místní klubovny.

Jak to funguje: 

Připojte se k Nákupní skupině Scuk na Polabanu, tím získáte vstup do online tržiště: https://na.scuk.cz/polaban

Vyberte si potraviny, kosmetiku, nebo drogerii. Přidejte si je do nákupního košíku a zaplaťte online.
Klidně i několikrát během týdne. 

V úterý odpoledne (16:00 - 18:00) si svůj nákup vyzvedněte na adrese: Nad Elektrárnou 1177/29, 28802 Nymburk - zrekonstruovaná budova SK Polaban přímo za tribunou, u fotbalových hřišť ve sportovním areálu Veslák.

Pro vstup můžete použít 2 způsoby:
1. z cyklostezky směrem do Poděbrad odbočit před plotem kolem areálu Veslák vlevo na panelovou cestu, až k budově po pravé straně, kde je vstup brankou. Parkovat můžete u branky.
2. projít hlavním vstupem do areálu kolem občerstvení, po asfaltové cestě podél kurtů, dopravního hřiště, k budově SK Polaban.

No a to je vážně celé. Prostě společně podporujeme české farmáře a firmy, šetříme obaly a těžíme z toho, že když se nás víc spojí, tak máme dopravu zdarma.

Při výdeji zboží není nutno nikam spěchat. Rádi s vámi probereme, co v nabídce chybí a často i něco dobrého ochutnáte.

Přidejte se a s chutí do toho!
Těšíme se na shledání

Sortiment produktů naleznete na: https://www.scuk.cz/polaban

Další informace naleznete na Facebooku: https://www.facebook.com/group...