Starší přípravka U10 r.2013Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 16 článků.

Starší přípravka vyhrála soutěž ofs

Starší přípravka z ročníku 2013 zakončila sezónu ve které suverénně dominovali v "turnajové OFS". V "pondělní OFS" skončili na třetím místě. Kromě těchto soutěží kluci sbírali zkušenosti i v krajské minilize a pomáhali v krajské soutěži ročníku 2012. Děkujeme klukům za výborné výkony, trenérům za obětavost i rodičům za podporu. Pěkné prázdniny.

Polabanská rozlučka se povedla

Moc díky všem za účast, organizátorům za přípravu a partnerům za pomoc. Užijte si léto, načerpejte síly a v příští sezoně to zase rozjedeme na plné obrátky.

SK Polaban Nymburk získal na rok 2023 licenci Sportovního střediska mládeže okresního fotbalového svazu

Fotbalový klub SK Polaban Nymburk získal na rok 2023 licenci Sportovního střediska mládeže okresního fotbalového svazu (SpSM OFS). SK Polaban Nymburk je tak mezi vybranými kluby, které se statutem Sportovního střediska mládeže OFS mohou pyšnit. Pro získání statutu SPSM OFS je nutné splnění mnoha podmínek. Mezi hodnocené body patří dostatečný počet členů klubu, počet týmů, kvalita přihlášených soutěží, návaznost dorosteneckých družstev na žákovské týmy, vyhovující zázemí a kvalitní hrací plochy, dostatečný počet trenérů a jejich vzdělání, hospodaření klubu a podobně. Náročné licenční řízení klub zvládl, což řadíme mezi naše významné úspěchy. Získání statutu Sportovního střediska mládeže OFS je zásluhou všech, kteří v klubu působí a aktivně v něm tráví svůj volný čas. Tímto všem děkujeme a pevně věříme, že v nastoleném trendu budeme pokračovat a statut Sportovního střediska mládeže se nám podaří obhájit i v příštích letech.

Turnaj na Polabanu pro ročník 2013 vyhráli domácí

Kvalitně obsazený turnaj s jedenácti účastníky vyhráli naši borci. Naše mladé naděje z ročníku 2014, které na turnaji startovali jako druhý tým se umístili na krásném osmém místě. Oběma týmům gratulujeme.

Ukázkové tréninky na Polabanu od šéftrenérů z Mladé Boleslavi

V rámci vzájemné spolupráce s FK Mladou Boleslaví proběhl na Polabanu ukázkový trénink pro starší přípravky a mladší přípravky od profesionálních trenérů z prvoligového klubu. Byl to nejen zážitek pro hráče, ale i velká inspirace pro trenéry z Polabanu a spřízněných klubů z okolí.

Registrace na turnaje na Polabanu je spuštěna

Turnaje na Polabanu je oblíbený seriál fotbalových mládežnických turnajů organizovaný od roku 2020 v našem Sportovním areálu Veslák. Klademe velký důraz na kvalitu organizace a snažíme se vytvořit podmínky, které v dětech probudí vášeň, touhu a nadšení pro fotbal. Našim hlavním cílem je spokojenost všech účastníků. Za poslední roky jsme uspořádali akce pro stovky mladých fotbalových nadšenců a zprostředkovali spoustu krásných zážitků.

Starší přípravka přivezla stříbro a nejlepšího střelce turnaje

Tento víkend proběhl halový turnaj v Kolodějích, kterého se zúčastnilo šest mužstev ročníku 2013, včetně našeho mužstva. Jediný celek který náš tým porazil rozhodujícím gólem v závěru utkání a zároveň i celkový vítěz turnaje byl pražský tým SK Zeleneč. Polaban skončil na druhém místě, s nejlepších střelcem celého turnaje Matějem Holanem, který vstřelil v pěti zápasech 5 gólů.